TYH TEKSTİL

Hakkımızda

2000 yılında kurulan TYH Tekstil A.Ş., 3500 üzerinde çalışanı, yıllık 15 milyon adet üretim kapasitesi ile Türkiye'nin en büyük hazır giyim üreticilerinden biridir. 
Yüksek kaliteli moda, spor, kurumsal giyim üretimi ve koleksiyon tasarımı konusunda uzmanlaşan TYH Tekstil'in Marmara, Ege ve Karadeniz bölgelerinde olmak üzere toplam 8 üretim tesisi, 2 lojistik merkezi ve 2 şirket merkezi bulunmaktadır. Ayrıca Hollanda,Amerika ve İngiltere’de satış ofisleri mevcuttur.

Temel Değerlerimiz

İzlenebilirlik, özenli değerlendirme ve gelişimle tekstil sektöründeki en kaliteli ürünleri üretmek amacıyla çalışmaktayız. Organizasyon kültürümüzün temelini şeffaflık oluşturmakta olup temel değerlerimiz kalite, yenilik ve sürdürülebilirliktir.
Tasarımda yenilikler ve kumaş geliştirme konularında üreticilerimiz ile birlikte çalışarak kendimizi sürekli olarak geliştirmekteyiz. Tutkumuz, tüm çalışanlarımıza, müşterilerimizin memnuniyetine ve ürettiğimiz her bir ürüne yansımaktadır.

Markalarımız

Roqa

Roqa koleksiyonlarında, kullanılan yüksek kaliteli kumaşlar, baskı/nakış uygulamaları ve dikim teknikleri markamızın baskın özellikleri olarak ön plana çıkmaktadır.
 

NVC Athletica

NVC Athletica, activewear üretiminde uzmanlaşmış markamızdır. Yüksek kaliteli kumaşları ve yenilikçi tasarımları ile spor giyimde kadınlar için esneklik ve rahatlık sunmaktadır.

Üyeliklerimiz

İHKİB
İstanbul Hazır Giyim
Ve
Konfeksiyon İhracatçıları
Birliği
EİB
Ege İhracatçı
Birlikleri
EGSD
Ege Giyim Sanayicileri
Derneği
TGSD
Türkiye Giyim Sanayicileri
Derneği
ISO
İstanbul Sanayi Odası
ITO
İstanbul Ticaret Odası
EBSO
Ege Bölgesi Sanayi
Odası
İZTO
İzmir Ticaret
Odası
AHK
Alman-Türk
Ticaret ve Sanayi Odası

Sertifikalarımız

REGENAGRİ
GOTS
OCS 100
OCS BLENDED
GRS
RCS 100
RCS BLENDED
OEKO-TEX
Copyright © 2014,
TYH Tekstil A.Ş.